REZERVASYON

Fiyatlar

Lütfen en iyi fiyatları ve müsaitlik durumunu kontrol etmek için tarihlerinizi girin.
Herhangi bir sorunuz varsa bize e-posta gönderin.

Doğrudan bizimle rezervasyon yapın ve en iyi teklifleri alın!

  • Fiyatlar oda başına olup kahvaltı ve tüm vergileri içermektedir.
  • Çocuk ve aileleri ağırlıyoruz, Delüks odalarımız ve Delüks deniz manzaralı odalarımız 4 kişiye kadar konaklayabilir (çift kişilik yatak + çekyat, fiyatlar oda doluluk durumuna bağlıdır)
  • Ayrıca Kaş’ta mutfaklı 2 yatak odalı bir daire sunuyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen https://hotelhideaway.com/upart sayfasını veya https://kasyogahouse.com adresini ziyaret edin.
  • Akşam yemekleri mevcut, fiyatlar 39 TL – 59 TL arasında (1 kişi için).
  • Web sayfamızda online olarak NAKİT ÖDEMELİ seçeneği ile oda fiyatlarımızı  % 5 indirimli olarak sunuyoruz. Ödemeyi kart veya havale olarak değiştirmeniz halinde standard oda fiyatından hesaplanacaktır
  • İADE EDİLEMEZ oranındaki rezervasyonlarda% 5 indirim de sunuyoruz. Rezervasyonunuzun toplam tutarı kredi kartınızdan tahsil edilecektir ve iade yapılmaz. Seyahat sigortanız yoksa, standart fiyatla (daha esnek iptal politikası) rezervasyon yaptırmanızı şiddetle öneririz. Check-in sırasında nakit ödeme yaparsanız, indirimli bir fiyattan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

İstanbul, Ankara ve İzmir’den otobüs seferleri veya Dalaman ve Antalya Havalimanı’ndan özel transfer hizmetleri için güvenilir seyahat acentası tavsiye edebiliriz.

www.transferbul.net ve www.shuttlekas.com adresleri üzerinden uygun fiyatlı havaalanı transferi bulabilirsiniz.